פיגמנט שפתיים

שפתיים מהוות את אחד מהאברים הדומיננטיים בפניה של אישה ולכן, נשים רבות משקיעות מאמצים רבים בכדי להדגיש את השפתיים ולטפח אותן.
בעוד נשים רבות עושות שימוש באודמים ובתוחמי שפתיים בשביל להשיג את המטרה, אחרות בוחרות לנקוט בפעולה ולפנות לטיפולי איפור קבוע בשפתיים.
באמצעות איפור קבוע בשפתיים ניתן להדגיש אותן ולעצב מחדש את גבולות השפה או להוסיף פיגמנט שפתיים בגוון כזה או אחר וכך למעשה, להעניק לשפתיים מראה חושני ו/או לתקן פגמים שונים.

כיצד מתבצע התהליך?
הוספה של פיגמנט שפתיים כרוכה בהליך קצר, אשר אורך לרוב כשעתיים. במסגרת התהליך, מוחדר פיגמנט אל מתחת לעור השפתיים – כאשר, הטיפול מתבצע תוך שימוש בטכניקות ייעודיות ובאמצעות שימוש במכשור מתקדם.
במידה וההליך מתבצע בצורה מקצועית ואיכותית הוא אמור להחזיק לפרק זמן ארוך אשר נע בין שנה וחצי לשנתיים וחצי – כאשר, מוצרי הפיגמנט בהם נעשה שימוש, אמורים להיות בטיחותיים ובאישור של ה-FDA האמריקני (מומלץ לוודא את הנושא הזה).

את התוצאות של הטיפול ניתן לראות רק לאחר שהנפיחות יורדת – פרק זמן של בין 24 ל-72 שעות, יש לקחת בחשבון, שרק לאחר הקילוף הראשוני ניתן יהיה לראות בצורה ברורה את התוצאה.
חשוב לציין ולהדגיש כי אומנם פיגמנט שפתיים הוא טיפול אשר יכול להשיג תוצאה מרשימה ואיכותית, אך בכדי ליהנות ממנה, קיימת חשיבות גבוהה לבחור בתבונה את אשת המקצוע אשר תבצע את הטיפול – יש לוודא, מה הניסיון שלה בתחום, באלו טכנולוגיות וחומרים היא עושה שימוש במסגרת הטיפול ואם יש אפשרות לקבל המלצות או לראות תיק עבודות, דבר זה אף יכול להקל על הבחירה.

מעוניינות בטיפול פיגמנט שפתיים?
אם גם אתן מבקשות ליהנות משפתיים מודגשות וחושניות או רוצות לטשטש פגמים שונים בשפתיים, הן כל ספק כי פיגמנט שפתיים יהווה כטכניקה האופטימאלית להשגת המטרה.
נטלי לאבל הינה מאפרת בעלת למעלה מ-10 שנות ניסיון כמו גם קוסמטיקאית מקצועית המתמחה באיפור קבוע ובשיטת השערה.
בכל הטיפולים אותם היא מציעה, נטלי מקפידה לשים דגש על איכות בלתי מתפשרת, על שמירה על קו טבעי ועל מענה איכותי על מלוא הדרישות והצרכים של המטופלות.
לקבלת מידע נוסף ולשאלות מוזמנות ליצור קשר כבר היום עם נטלי לאבל.

MORE POST

קרן שחם איפור

קרן שחם איפור מקצועי מחפשות איפור מקצועי ועמיד? רוצות להתחדש בקולקציית איפור איכותית, טובה ומזינה לעורכן ובמחירי מבצע? הגעתן למקום הנכון! קרן שחם בקולקציית איפור

קרא עוד »

קרן שחם המלצות

לדעת שבחרת נכון לאורך הדרך מחפשת קולקציית איפור סוחפת? רוצה להתחדש בקולקציית איפור איכותית, טובה ומזינה ממקום אמין ואיכותי? קרן שחם המלצות יחד עם רוית

קרא עוד »

מסקרה לגבות

ליהנות ממוצר איכותי ומשנה חיים מסקרה לגבות הינו מוצר מהפכני בתחום הטיפוח והביוטי. מדובר במוצר שהופך אותן בשנייה אחת למטופחת ומושכת תשומת לב במינימום מאמץ. אצלנו

קרא עוד »

איפור קבוע לגבות

להיראות בשיאך בכל שלב ביום איפור גבות קבוע הוא הליך פשוט וקל אך חדשני ומשנה חיים! הוא מאפשר לך לחסוך זמן התארגנות יקר ותמיד להראות

קרא עוד »

CONTACT

רוצה להגיע לאחד הטיפולים שלנו?

מלאי את הטופס ונחזור אלייך בהקדם!